Akių ligų gydymo centras
Naujoji g. 10 - 1, LT- 63250 Alytus +370 688 04575 info@senojipeleda.lt Lithuanian English Russian

 

 IMG_4275

Pirmasis Lumenis lazeris jau Lietuvoje!

Daugelis mūsų puikiai žino tą jausmą, kai akyse tarsi kalnas smėlio, o neįmanoma išspausti nė vienos ašaros. Arba atvirkščiai – ašaros bėga, bet akys vis tiek lieka sausos. Akių gydytojai dažniausiai tokiu atveju diagnozuoja sausų akių sindromą. Šį sindromą sukelia nepakankamas akies ragenos drėkinimas ašarų plėvele. Pajutus pirmuosius akių sausėjimo požymius rekomenduojama susirūpinti nedelsiant ir nelaukti, kol akys pradės raudonuoti kiekvieną dieną.

Pats efektyviausias sausų akių sindromo gydymas yra lazeriu. Pakanka vos kelių procedūrų, kad pasijustumėte geriau. Procedūra yra neskausminga ir užtrunka vos kelias minutes.

Lumenis lazeris taip pat skirtas demodekozei, rožinei (kuperozei), aknei gydyti. Pigmentinių dėmių šalinimui ir bendrai odos būklei pagerinti.

Kviečiame registruotis šioms procedūroms Vilniuje.

 

Informuojame, kad apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu gali pasinaudoti kompensacija akinių lęšiams. Akinių lęšiai kompensuojami Teritorinių ligonių kasų nustatyta tvarka.

Norint pasinaudoti kompensacija akinių lęšiams, privalu su savimi turėti: asmens dokumentą su nuotrauka. Jei lęšiai kompensuojami vaikams, su savimi reikia turėti vaiko gimimo liudijimą.

 

 

img1023807

Kviečiame registruotis per IPR IS – išankstinės pacientų registracijos informacinę sistemą. IPR IS - e. sveikatos sistemos dalis, kuri leidžia automatizuoti išankstinės registracijos pas gydytoją procesus tiek pacientams, tiek specialistams, vykdyti juos skaidriai, tinkamai identifikuojant pacientą.
Išankstinė registracija vykdoma nuotoliniu būdu ir tai vyksta greičiau nei kitomis veikiančiomis priemonėmis, tokiomis kaip telefonu ar atvykus į sveikatos priežiūros įstaigą. 
IPR sistema leidžia pacientams nuotoliniu būdu rezervuoti priėmimo laiką, gauti pranešimus ir priminimus apie numatytą apsilankymą pas gydytoją, atšaukti apsilankymą, internete stebėti visų savo planuojamų bei įvykusių apsilankymų istoriją. Taip pat galite jums įprastu būdu užsiregistruoti atvykę į gydymo įstaigą arba telefonu, taip kaip daroma šiuo metu.
Registruojantis per IPR IS i matysite, koks yra realus gydytojų  užimtumas ir galėsite rinktis tą kliniką, kurioje pas gydytoją patekti bus galima greičiau.
IPR yra susieta su e. sveikatos sistema, todėl pacientai gali lengviau registruotis paslaugoms, kurioms reikia e. siuntimo, tėvai gali lengvai ir patogiai registruoti savo vaikus konsultacijai pas gydytojus.
 

   

MŪSŲ KLINIKA SAUGI
Saugiai pasitikrinkite regėjimą.

 

 

Kviečiame pasitikrinti regėjimą atnaujintame Akių ligų gydymo centre optikoje „Pelėda“ Druskininkuose.

Čia teikiamos II lygio oftalmologinės paslaugos.

Atliekami tyrimai naujuoju optiniu koherentiniu tomografu OKT, glaukomai ir geltonosios dėmės degeneracijai diagnozuoti.

Jūsų saugumui oras valomas Air-Purifier sistema, kuri sunaikina 99,9% Covid19 virusą.

 Užsukite į atnaujintą optiką „Pelėda“ Druskininkuose, čia Jūsų laukia:

profesionali konsultacija užsisakant akinius;

didelis akinių rėmelių ir saulės akinių pasirinkimas;

išskirtinės akcijos, nuolaidos bei pasiūlymai.