Akių ligų gydymo centras
Naujoji g. 10 - 1, LT- 63250 Alytus +370 688 04575 info@senojipeleda.lt Lithuanian English Russian

AKINIŲ RĖMELIŲ PARINKIMAS

Akinių parinkimas labai individualus dalykas, todėl rėmelį akiniams reikėtų rinktis itin atidžiai, neskubant. Pirmiausia rėmelis turi tinkamai įrėminti lęšius, būti patogus ir tikti prie veido. Mūsų optikos konsultantai pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamiausią rėmelį, atsižvelgiant į recepto duomenis, patogumą ir estetinį vaizdą. Mums rūpi, kad su korekciniais akiniais jaustumėtės ne tik patogiai bet ir stilingai, gražiai

 

KOREKCINIŲ LĘŠIŲ PARINKIMAS

Savo klientams galime pasiūlyti mineralinius (stiklo) ir organinius (plastiko) ar polikarbonatinius akinių lęšius.
Akinius gaminame su įvairių rūšių korekciniais lęšiais: monofokaliniais, bifokaliniais, progresiniais, aukšto indekso, fotochrominiais, tonuotais ir poliarizuotais, padengtais kieta, antirefleksine, daugiasluoksne (hidrofobine, lipofobine, antistatine) dangomis.
Norite apsaugoti akis nuo per daug intensyvios mėlynosios šviesos spinduliuotės, naudokite akinių lęšius su danga, neutralizuojančia skaitmeninių prietaisų skleidžiamą šviesą, saugančią akis nuo jų neigiamo poveikio.

Lęšių parinkimas ganėtinai sudėtingas, tad geriausiai visas lęšių savybes, privalumus bei trūkumus išmano optikos specialistas. Patyrę optikos „PELĖDA“ konsultantai padės išsirinkti akinių lęšius, kurie atitinka visus recepto reikalavimus ir labiausiai tinka Jūsų gyvenimo būdui. Patars, kokį rėmelį pasirinkti. Įvertinę visa tai, priimsite geriausią sprendimą. Tinkamai parinkti korekciniai lęšiai ir tinkamas rėmelis leis Jums džiaugtis naujais akiniais

PROGRESINIŲ AKINIŲ GAMYBA

Optikose „PELĖDA“ naudojame planšetinį kompiuterį ir specialią programinę įrangą, kuria galime tiksliai parinkti akinių lęšių parametrus.
Ši sistema palengvina ir leidžia tiksliau atlikti progresinių akinių parinkimą, nebereikia primityvaus progresinių akinių žymėjimo. Su ja klientams lengviau ir aiškiau suprasti, kaip veikia progresiniai akiniai, kokie jų skirtumai. Matavimai atliekami ant išsirinkto rėmelio uždėjus matavimo rėmelį ir fotografuojant. Tuomet gautose nuotraukose pažymimi reikiami taškai, pagal juos programa automatiškai nustato akinių rėmelio išlinkimą, dydį bei kitus parametrus - Jūsų galvos laikyseną, vyzdžių padėtį, akies atstumą iki lęšio bei pačios planšetės pasvirimą fotografavimo metu. Visus šiuos duomenis kompiuterinė programa sudeda, apdoroja ir tiksliai suskaičiuoja. Viso to rezultatas - tikslūs skaičiavimai, kokio dydžio ir parametrų akinių lęšius reikėtų dėti į pasirinktą rėmelį

AKINIŲ GAMYBA

Skubos atveju, kai lęšius turime sandėlyje, akinius pagaminame per 30 min! Tai ne tik greita, bet ir kokybiška paslauga.
Siekdami, kad klientas būtų patenkintas mūsų teikiamomis paslaugomis, keliame itin didelius reikalavimus įrangai, kuri užtikrintų kokybišką gamybą.
Akinius gaminame su gerai visame pasaulyje žinomų firmų staklėmis „Essilor Kappa“, bei japonų firma „Nidek“.

AKINIŲ TAISYMAS

Mūsų optika „PELĖDA“ salonuose atliekame šiuos akinių rėmelių remonto darbus:
• Noselių pakeitimas; 
• Varžtelių įsukimas; 
• Valo pakeitimas;
• Ištiesiname sulankstytus rėmelius; 
• Pakeičiame rėmeliams naujas kojeles;
• Išvalome akinių rėmelius ultragarso vonelėje.

Iškilus kad ir mažiausiems nepatogumams nešiojant akinius (spaudžia nosį, smilkinius, nesilaiko už ausų) nedelsdami ateikite į mūsų salonus, kur bus išspręstos Jūsų problemos.