Akių ligų gydymo centras
Naujoji g. 10 - 1, LT- 63250 Alytus +370 688 04575 info@senojipeleda.lt Lithuanian English Russian

GARANTIJOS AKINIAMS

Pas mus gamintiems akiniams galioja šios garantijos:

Gamykliniam rėmelio ar lęšių brokui taikoma 6 mėnesių garantija nuo akinių įteikim klientui dienos;

Dėl netaisyklingo, nesilaikant naudojimosi instrukcijos, akinių naudojimo: subraižius, sudaužius ar kitaip mechaniškai pažeidus akinių lęšius ir rėmelius garantija netaikoma.

AKINIŲ NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

1. Korekciniai akiniai ir akiniai nuo saulės turi būti naudojami tik pagal paskirtį. Akiniai, pagaminti pagal užsakymą, skirti nešioti tik tam asmeniui, pagal kurio receptą jie buvo pagaminti.

2. Korekciniai akiniai ir akiniai nuo saulės negali būti naudojami kaip akių apsaugos priemonės, jie netinka darbui su staklėmis ar kenksmingomis, cheminėmis medžiagomis.

3. Korekciniai akiniai ir akiniai nuo saulės turi būti saugomi nuo karščio, rekomenduojama nepalikti jų vasarą automobilyje, pirtyje ir pan. Staigūs temperatūros svyravimai gali pakenkti akinių lęšiams ar rėmeliams.

4. Korekcinius akinius ir akinius nuo saulės reikia užsidėti ir nusiimti tik abejomis rankomis laikant už akinių rėmelių kojelių. Tai apsaugo akinius nuo rėmelių deformacijos.

5. Nenešiojami akiniai turi būti laikomi kietame, uždarame dėkle. Akiniai į dėklą dedami lęšiais į viršų.

6. Akiniai gali būti valomi tik akinių valymui skirtomis priemonėmis: servetėlėmis, valikliais.

7.  Periodiškai patikrinkite, ar tinkama akinių geometrija ir nešiojimo padėtis.

8. Korekcinius akinius ir akinius nuo saulės turi taisyti asmuo, kuris yra kvalifikuotas atlikti tokio pobūdžio darbus. 

9. Jeigu nešiodami švarius ir gerai priderintus akinius jaučiate nepatogumus ar matote prasčiau, kreipkitės į gydytoją oftalmologą.

 

1D

NEGRĄŽINAMOS PREKĖS

1. Pagal specialius Pirkėjo nurodymus/receptus pagamintos/užsakytos prekės (Pirkėjui pagal užsakymą pagaminti korekciniai akiniai, korekciniai lęšiai);

2. Supakuotos prekės, kurios nebetinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių (kontaktiniai lęšiai, jei pažeidžiamas jų įpakavimas, pasibaigęs galiojimas).

3. Prekės, kurios pagaminamos pagal pirkėjo nurodymą/receptą (spec. kontaktiniai lęšiai, korekciniai lęšiai prie kurių nurodytas pristatymo laikas 14 ir daugiau d.d., gali būti nurodyta prie tam tikrų dioptrijų, spalvos ir  pan.) ir jos nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios aiškiai pritaikytos vartotojo asmeninėms reikmėms.

4. Dėl netaisyklingo, nesilaikant naudojimosi instrukcijos, akinių naudojimo: subraižytų, sudaužytų ar kitaip mechaniškai pažeistų akinių lęšių ir rėmelių.

 5. Kokybiškos optikos prekės nekeičiamos, pinigai už kokybiškas prekes negrąžinami (tai numato Mažmeninės prekybos taisyklių 17 punktas „Tinkamos kokybės prekių grąžinimas ir keitimas“).